דלג אל התוכן דלג אל הניווט

victoria@vicsvoice.com  |  054-4646370


קריינות

קריינות

שירותי קריינות

כאשר אנחנו מאזינים לרדיו או מקשיבים להנחיות השונות הנאמרות באפליקציה, נגיב באופן חיובי לקול הנשמע לאורכם של הקלטות אלו. שירותי קריינות, בהתאם, הם שירות חשוב ומשמעותי במגוון עסקים ותחומים. הכישורים הנדרשים לקריינים איכותיים כוללים הקפדה על איכות אודיו נקייה מרעשים, וכמובן – הקראת התסריט בהתאם לסגנון הנדרש.

 

שירותי קריינות והכישורים הנדרשים

מכינים אפליקציה הזקוקה לקריינות סמכותית? אולי ברצונכם לשדרג את העסק שלכם ולבצע עבורו מיתוג קולי? שירותיהם של הקריינים הוא מגוון, ועליהם, כתוצאה מכך, להתאים את הקול ואת כישורי המשחק שלהם לכל תפקיד ותפקיד. בבואכם לבחור בקריין או קריינית מקצועיים, מומלץ לדעת אילו כישורים נדרשים מקריינים:

  • במידה ואתם זקוקים לשירותי קריינות באנגלית, על הקריינית להיות בעלת אנגלית שפת אם במבטא ניטרלי.
  • קריינית מנוסה תדע להתאים את סגנון הקריינות לאופי הפרויקט: בין אם מדובר בתשדיר לסלולר או למרכזיה, קריינות לסרטי מוצר, או הקראת הוראות עבור משחק מחשב – על הקריינית להתאים את קולה לפרויקט.
  • עמידה בלוחות זמנים והתחייבות לפרויקטים קטנים כגדולים.

לצד פרמטרים אלו, חשוב שתכירו מעט יותר את תהליך העבודה מול קריינים. תהליך זה כולל, ראשית, את שליחתו של התסריט לקריינים, לצד הדרישות – בין אם מדובר בקריינות של תפקיד אחד או מספר תפקידים במהלך ההקלטה. אם התסריט שלכם זקוק לשירותי עריכה לשונית, על הקריינים להיערך בהתאם ולדעת לבצע פעולה זו גם כן. לאחר הסכמה על הגרסה העדכנית והמלאה של התסריט, הקריינים יקליטו דוגמא חלקית של התסריט, שאותה תצטרכו לאשר – או להציע אפשרויות אחרות של קריינות. כאשר הטון והקצב של הקריינות יבחרו, התסריט יוקלט ללא רעשי ברקע ובעזרת ציוד איכותי.

 

קריינות מקצועית – בהתאם לאופי הפרויקט

המוצר הסופי המתקבל הוא איכותי, מקצועי הישרת אתכם נאמנה. זקוקים לשירות מסוג זה? אני אסייע לכם לאורכו של תהליך זה.

 

 

קריינות

קריינות

קריינות