דלג אל התוכן דלג אל הניווט

victoria@vicsvoice.com  |  054-4646370


קריינות

קריינות

קריינות לסרטי מוצר

קריינות לסרטי מוצר

יש לכם רעיון למוצר חדש אשר ישדרג את החיים בארצות הברית או במדינה דוברת אנגלית אחרת, אך אתם לא יודעים אנגלית ברמה מספקת כדי לפנות לקהל האמריקני? לחברת Victoria's Voice יש פתרון בשבילכם. החברה פועלת בראשותה של הקריינית ויקטוריה פיינרמן המספקת שירותי קריינות לסרטי מוצר, לדוגמא סרטונים שמופיעים באמזון (Amazon) או אטסי (Etsy). ויקטוריה, אשר נולדה וגדלה בארצות הברית, שולטת היטב בשפה האנגלית ויכולה לקריין באנגלית אמריקאית במבטא ניטרלי, שהוא המבטא המבוקש ביותר.

 

קריינות לסרטי מוצר – הכול לקידום המוצר

סרטון תדמיתי למוצר או פרסומת הוא רכיב חשוב לקידומו. בעולם שבו המדיה סובבת סביב הסרטונים הקצרים, חשוב להשקיע משאבים כדי לצלם סרט עבור המוצר שאתם עומדים להשיק. אלה כמה דברים שכדאי לדעת על הסרטון:

  • אי אפשר לוותר על קריינות – קריינות לסרטי מוצר היא אחד הדברים הראשונים שאתם צריכים לדאוג לו. לא זו בלבד שקריינות נכונה מספקת רקע לסרטון המוצר, היא גם מעניקה לצופים מידע חשוב. קריינות מקצועית באנגלית, למשל, מספקת הדרכה ומסבירה לצופים כיצד להשתמש במוצר. כמו כן, באופן מסוים הקריינות מחליפה את איש המכירות – היא מדגישה את היתרונות של המוצר בקול נעים וערב.
  • לראות כדי להאמין – סרטון מוצר מדגים ללקוחות הפוטנציאליים ולמשתמשים את יכולותיו של המוצר. כך יכולים הצופים לצפות ביתרונותיו של המוצר בצבעים עזים ולקבל רושם ראשוני טוב.
  • סרטון 24/7 – בניגוד לאיש המכירות, סרטון המוצר הוא כלי שיווקי הפועל בכל עת. ניתן להעביר אותו בקבוצות הווצאפ, לשתול אותו באתר האינטרנט ולהפיץ אותו ברחבי המדיה האינטרנטית.

 

מדוע חשוב להפיק סרטון מוצר באנגלית

אמת, בארץ העברית היא השפה הדומיננטית, ולכן כאשר בעלי העסקים מעוניינים לפרסם מוצר מסוים הם נוטים לפנות באופן אינסטינקטיבי כמעט לקהל הישראלי. אך אם נתבונן לעומק נגלה שבארץ גרים גם דוברי אנגלית רבים, וכי ניתן יהיה להרחיב את מאגר הלקוחות גם לחו"ל באמצעות שירותי קריינות לסרטי מוצר באנגלית. אז אם הפקתם סרטון מוצר מרהיב ואתם מעוניינים לתרגם אותו ולהביא אותו ללקוחות הגרים אל מעבר לאוקיינוס, כדאי לפנות לשירותיה של קריינית מקצועית באנגלית.

 

 

קריינות

קריינות

קריינות