דלג אל התוכן דלג אל הניווט

victoria@vicsvoice.com  |  054-4646370


קריינות

קריינות

איך להשיג קריינות מיידית מהיום להיום?

לקוח צריך קריינות מיידית

הפרויקט שלכם כבר כמעט מוכן – אתם רק צריכים להוסיף קריינות. אבל לא תיארתם לעצמכם שהקריין או הקריינית צריכים זמן בשביל להתכונן, או שפשוט שכחתם את השלב האחרון והקריטי הזה. כך או אחרת, הדדליין קרוב ואתם ממהרים!

אתם חייבים קריינות מיידית מהיום להיום. אבל:

  • איפה מוצאים שירות כזה?
  • האם זה כרוך בבעיות מיוחדות?
  • והאם המחיר יהיה גבוה יותר בגלל לחץ הזמן?

 

איתור קריין או קריינית להקלטה מיידית

פשוט צריך לחפש בגוגל. אתם תמצאו הרבה קריינים, וחלק מהם יציעו שירות של הקלטה מהירה. אצל חלק מהם המשמעות של "מהירה" היא "תוך יום או שני ימי עסקים", ולכן אם אתם צריכים שירות מהיום להיום, הבהירו זאת.

 

הבעיות המיוחדות לקריינות מהיום להיום

קל למצוא קריינים, אבל לא כולם יוכלו לדחות פרויקטים אחרים בשביל להתפנות לפרויקט שלכם – לפעמים אפילו לא הקריינים שנותנים שירותי הקלטה מהירה. לקריינים המבוקשים בזכות הכישורים והניסיון שלהם (ואלה הקריינים שאתם מחפשים!) כנראה לא יהיה זמן לפרויקט שלכם, ואתם עלולים להישאר עם מבחר קריינים שיש להם פחות כישורים ופחות ניסיון. ואפילו אם אתם מוכנים לנסות לעבוד איתם, קריינים "ירוקים" בדרך כלל עובדים בעבודה אחרת כי הם חדשים מכדי להרוויח רק מקריינות, ולכן הם יכולו לטפל בפרויקט שלכם רק בערב, כשהם חוזרים הביתה. וזה כבר יהיה מאוחר מדי.

 

המחיר של קריינות מיידית

יש קריינים מבוקשים (הקריינים המיומנים והמנוסים) שיסכימו לעצור הכול באמצע יום העבודה ולטפל בפרויקט שלכם, בגלל הדחיפות שלו. אבל הם כנראה ידרשו תשלום נוסף על השירות.

 

לסיכום

אל תשאירו את הקריינות לרגע האחרון. זהו חלק חשוב בפרויקט, צריך להכיר בתרומתו להצלחת הפרויקט, לתת לו את הכבוד הראוי ולהכניס אותו ללוח הזמנים.

כן, אפשר למצוא קריינים שנותנים שירות מהיר, אבל אם אתם רוצים קריין או קריינית מקצועיים, מנוסים ומיומנים, הם כנראה כבר תפוסים. במקרה כזה ייתכן שתיאלצו לשלם יותר בשביל קריינות מיידית.

אני קריינית מקצועית ומבוקשת עם יותר מ-20 שנות ניסיון. אני עובדת רק בקריינות, ולכן אצלי לא צריך לחכות עד הערב בשביל סשן קריינות. אני אומנם עסוקה למדי בדרך כלל, אבל אשמח לטפל בפרויקט הדחוף שלכם. התקשרו אליי לקבלת הצעת מחיר.

 

כתבה מאת ויקטוריה פיינרמן

 

 

קריינות

קריינות

קריינות