דלג אל התוכן דלג אל הניווט

victoria@vicsvoice.com  |  054-4646370


קריינות

קריינות

קריינית פרסומת טלוויזיה

קריינית פרסומת טלוויזיה

פרסומות רבות מושכות אש בגלל טעויות ובעיות טכניות ברורות, כמו איכות הפסקול או הקריינות שמתלווה אליהם. כדי להימנע מכך, חשוב למצוא קריינית פרסומת טלוויזיה שיהיו מרוצים ממנה עד כדי כך שפשוט לא ישימו לב אליה, אלא למוצר או לשירות. זה אפשרי כשלוקחים לעבודה קריינית שיודעת לבטא כל מילה נכון, שהאינטונציה שלה במקומה ושיש לה מבטא מצוין. זה נכון בעיקר לאנגלית ואפילו לעברית, כאשר מבטאים כל אות כמו שצריך ואפשר להבין את המדובר. במקרה זה, אפשר להבחין בקלות בהבדל ובמקצועיות, כששומעים את השירות שנותנת ויקטוריה קריינות באנגלית.

 

מה חשוב לדעת על קריינית פרסומת טלוויזיה?

  • פרסומות באנגלית ופרסומות בכלל, חשובות גם בישראל משום שמוצרים ושירותים רבים פונים לחו"ל, ולא רק של חברות בינלאומיות שפועלות מכאן. אלא יש מוצרים שרוצים להנגיש גם לחו"ל ולכן הפרסומת חייבת להיות מדויקת באנגלית הנכונה שמתאימה להם, ומכובדת ככל האפשר.
  • באנגלית יש מבטאים ודיאלקטים שונים וצורת הביטוי של מילים משתנה מאזור לאזור אפילו באותה מדינה. הסיבה היא הפונולוגיה של המילים והאותיות והאפשרות להגות כל מילה בדרכים שונות ועדיין שהן יהיו תקניות. הבעיה היא שאנגלית תקנית במבטא הלא נכון ולא מונגשת, אינה נחוצה למי שצריך פרסומת במבטא מסוים אם לא מבינים את האנגלית באותו אזור. לכן, חשוב לבחור בקריינות במבטא ניטרלי שנחשב להכי מכובד ומקצועי בכל הקשור לקריינות.
  • חשוב שהקריינות תהיה מקצועית כך שלא תשבש מילים וזה לא רק עניין של מבטא. כשיש לכם קריינית שגם מבינה בכל המונחים והמושגים שאתם רוצים לתת לה לקריין, זה עדיף בהרבה על פני מי שאינו מבין זאת ולכן זה נשמע פחות אמין.

 

קריינות טובה ומדויקת

קריינות שמיועדת לסרטוני פרסומת שנעשית בצורה טכנית ראויה ובדיוק רב, במבטא נקי ומהוקצע, זוהי המומחיות של ויקטוריה קריינות באנגלית. השירות נעשה במהירות, תוך כדי תסרוט ועריכה לשונית אם צריך, וגם התאמה מדויקת של התסריט לכל מה שנדרש בפרסומת. זוהי מקצועיות מהשורה הראשונה, שנרכשה בשנים רבות של ניסיון עשיר בתחומים רבים ובסרטוני פרסומת מגוונים. הקריינות המדויקת של ויקטוריה מצליחה להעביר כל מה שביקשתם בצורה האיכותית ביותר.

 

 

קריינות

קריינות

קריינות