דלג אל התוכן דלג אל הניווט

victoria@vicsvoice.com  |  054-4646370


קריינות

קריינות

הקלטות למרכזייה

מרכזייה טלפון

יקשה למצוא היום מענה אנושי בכל גוף וארגון שאנחנו מתקשרים אליו, ולכן נרצה שמי שעונה לנו במענה הקולי האוטומטי, יהיה לפחות נעים ומקצועי. הקלטות למרכזייה הן ללא ספק הקלטות חיוניות ליצירת אמון ראשוני של הלקוח, וכדי לעזור לו לא ללכת לאיבוד בשום פעולה שהוא עושה. אתם רוצים להיעזר במקרה כזה רק בשירותי קריינים מנוסים, ובמיוחד אם מדובר בארגון שעובד עם גופים בינלאומיים ורוצים למשוך לקוחות. החשיבות של קריינות אנגלית טובה ותקינה היא קריטית, כי זה כרטיס הביקור הראשוני שלכם. ויקטוריה קריינות באנגלית מספקת לכם הקלטות מקצועיות בצורה הטובה ביותר שאפשר לצפות לה מקריינות מקצועית שנדרשת למרכזיות.

 

החשיבות של הקלטות למרכזיה שנעשות נכון

  • היום כמעט כולם זקוקים לאנגלית בהקלטות למרכזיה, וזה לא רק בחברות הייטק וסטרטאפים שאנחנו מוצאים הרבה בישראל. ישראל היא מרכז של אנשים שבאים מכל העולם ולא תמיד העברית שגורה בפיהם, כך שאם יש לפחות אפשרות לדבר באנגלית זה יעזור להם מאוד. זה כולל גם משרדים ממשלתיים וגם גופים מסחריים שדוברי האנגלית נעזרים בהם. זה חיוני להנגיש אותם לכולם.
  • כשיש הקלטות באנגלית צריך לבחור מבטא, דיקציה, אינטונציה, ניגון של השפה ושל הדיאלקט. ככל שהוא יהיה ניטרלי ונקי יותר, כך הוא ידבר ליותר אנשים ויהיה ברור. לכן, אנגלית נקייה ממבטאים שמכבידים על ההבנה, היא אנגלית טובה במיוחד להקלטות מרכזיה שיישמעו ניטרליות. זאת לא בדיוק הקלטה אוטומטית יבשה, אבל גם לא קול שקשה להבין מה הוא אומר בגלל מבטא שהוא לא ברור והאוזן הישראלית או הזרה לא תמיד רגילה אליו.
  • טכנית, ככל שהקלטות טובות וברורות יותר, הן יותר איכותיות. במיוחד כשעושים את זה באולפן מקצועי בציוד טוב שמכבד את העבודה. אתם מקבלים תוצאה מעולה שאפשר להשתמש בה בכל מרכזיה מתוחכמת שיש לכם.

 

לעבוד עם קריינית מקצועית ומנוסה

כשאתם בוחרים בשירותי ויקטוריה קריינות באנגלית, אתם מקבלים את אחת הקרייניות המקצועיות והטובות ביותר בארץ, שיש לה ניסיון עשיר והרבה ידע טכני שעוזר לכם לקבל מוצר איכותי. מלבד המהירות בשירות היא גם חוסכת לכם מחירים משום שהיא עושה את העבודה הטכנית בעצמה כדי לפקח על האיכות של השירות.

 

 

קריינות

קריינות

קריינות