דלג אל התוכן דלג אל הניווט

victoria@vicsvoice.com  |  054-4646370


קריינות

קריינות

קריינות היי-טק

קריינות להיי-טק - למה צריך קריין שמתמחה בתחום?

תאר לעצמך: אתה שולח את תסריט ההיי-טק שלך לאולפן הקלטות מקצועי על מנת שקריין מקצועי יקליט אותו. לקריין אין ניסיון בהיי-טק, ולכן הוא מאיית מילים כמו "SATA" ו "GUI", וקורא מילים כמו "WLAN" ו-"IPSec" באופן פונטי, כאילו היו מילה אחת! אל תשאל איך הוא מבטא "iSCSI".

אז אתה מוסיף לתסריט מידע על הגייה נכונה, ומזמין קריינות חדשה. הפעם הקריין מבטא את רוב המילים באופן נכון, אבל הוא נשמע כל כך מבולבל ומשועמם. הרי הוא לא ממש מבין את התסריט שלך - ושומעים את זה!

אז אתה מבקש מעמיתה לעבודת דוברת אנגלית להקליט את הקריינות. לפחות היא מבינה את הטכנולוגיה, ולכן את התסריט. למרבה הצער, ההקלטה נשמעת חובבנית ופשוט לא זורמת נכון. הרי אין לה כל ניסיון בקריינות מקצועית - ושוב, שומעים את זה. בנוסף, הקריינות לא הוקלטה באולפן מקצועי ולכן הסאונד נורא, עם רעשי רקע, "פופים", שריקות והדים.

האם לתסריט ההיי-טק שלך לא מגיע יותר מזה? האם לך לא מגיע יותר מזה? כמה זמן וכסף אתה יכול לבזבז בלהקליט את אותה הקריינות שוב ושוב?

הגיע הזמן לשכור את שירותיה של קריינית מקצועית שמתמחה בתחום ההיי-טק. הניסיון שלי ככתבת טכנית מבטיח שאקריין את התסריט הטכני שלך בקלות, בהבנה ובטבעיות. קרא עוד על השירות המיוחד שלי לקריינות למידה מתוקשבת (אי-לרנינג).

 

איזה משאבים יש?

מכיוון שלפעמים קריינות היי-טק חופפת קריינות מדעית ועשויה גם לכלול סרטי הדרכה, מומלץ לבדוק גם את הדוגמאות מהקטגוריות האלה, דרך תפריט הדוגמאות בדף זה.

תוכל גם לקרוא טיפים כיצד להפיק את המרב מהקריינות הטכנית שלך באנגלית, כולל מקריינות היי-טק.

 

דוגמאות

שמעתם סגנון דיבור שאתם אוהבים? צרו קשר, ציינו איזה דוגמת קול אהבתם, ותתחילו בתהליך ההקלטה!

 

חברת היי-טק

 

מערכת אנליטיקה

 

לומדה של צ'ק פוינט

 

אנליטיקה

 

Content Delivery Platform

 

סטרימינג לקבצים

 

ניתוח דטה

 

מייצר PDF

 

קריינות

קריינות

קריינות