דלג אל התוכן דלג אל הניווט

victoria@vicsvoice.com  |  054-4646370


קריינות

קריינות

קריינות רדיו

קריינות רדיו

בסוף המאה הקודמת היו כאלה שחזו את "מות הרדיו". התחושה הייתה שבעידן של אינספור תכנים בטלוויזיה, חוויה שמפעילה "רק" את חוש השמיעה, בלי חוש הראייה, לא תהיה מושכת מספיק. המציאות הוכיחה שההספדים היו מוקדמים מדי: גם עמוק בתוך המאה ה-21, המון אנשים מאזינים לרדיו, ולכן הפרסום ברדיו - עובד. למעשה עבור עסקים קטנים ובינוניים, שלא יכולים להרשות לעצמם פרסום בטלוויזיה, הרדיו הוא אפיק מצוין להגיע לקהל חדש ובפרט ללקוחות הפוטנציאליים שלהם. עוד כדאי לקחת בחשבון שהאזנה לרדיו היא האזנה מחויבת מטבעה, וכמעט אף אחד לא מעביר תחנה כשיש פרסומות. קריינות רדיו מקצועית מאפשרת למצות את הפוטנציאל של הפרסום באפיק זה, וזהו אחד מתחומי המומחיות של ויקטוריה פיינרמן.

 

למה חשוב להקפיד על קריינות רדיו מקצועית במיוחד?

  • אמינות - פרסומת אפקטיבית באמת היא פרסומת שנתפשת כאמינה, בין אם מדובר על פרסום בטלוויזיה, ברדיו, בעיתון או בדיגיטל. רק קריינות מקצועית, על בסיס ניסיון רחב היקף, משדרת את האמינות הרצויה.
  • העברת המסרים המבוקשים באופן מדויק - קריינות רדיו היא לא פעולה טכנית. המטרה היא כמובן לא להקריא טקסט, אלא להעביר את המסרים שאותה פרסומת אמורה להעביר ללקוחות הפוטנציאליים. זוהי איכות קריטית, ורק לקריינים מקצועיים יש את היכולת לספק אותה עבור כל טקסט לכל עסק.
  • קול נעים ומבטא נכון - מרכיב חשוב נוסף בקריינות מקצועית לרדיו הוא הקול עצמו, וכך גם המבטא. קול נעים ואינטונציות נכונות עוזרים למאזינים להתחבר לפרסומת, להקשיב לה בתשומת לב - ולבצע את הפעולה הרצויה מבחינת המפרסמים.

 

ורסטיליות מרבית ודיוק מוחלט

הניסיון הרב מאוד של ויקטוריה פיינרמן בתחום הקריינות, לרבות קריינות רדיו, מתורגם למגוון יכולות חיוניות. בפרט מצליחה ויקטוריה להיכנס לכל דמות וליצור התאמה מושלמת בין אופי הקריינות לאופי הפרסומת והעסק שעומד מאחוריה. ויקטוריה יכולה להישמע ידידותית להפליא ומצד שני סמכותית מאוד, צעירה או מבוגרת, מכופתרת או חופשיה, וישנם כמובן עוד ועוד סגנונות קריינות אפשריים. בנוסף כולל השירות גם את ההקלטה עצמה, באולפן מצויד במוניטורים איכותיים, מיקרופון מתקדם ותוכנת אודיו עתירת אפשרויות (כך שלמשל ניתן לשלב כל מוזיקה עם הקריינות בדיוק כפי שאתם רוצים).

 

 

קריינות

קריינות

קריינות