דלג אל התוכן דלג אל הניווט

victoria@vicsvoice.com  |  054-4646370


קריינות

קריינות

סרט תדמית באנגלית

בזכות סרט תדמית באנגלית, גם אתם תוכלו לצאת מגבולות הארץ – ולקדם את שירותיכם במדינות שונות בחו"ל. לאורך השנים האחרונות, הולכת וגוברת ההבנה כי קידום העסקים דורש מאתנו ידע רב באנגלית – כמו גם הסרטתם של סרטוני תדמית והדרכה בשפה זו. במקביל, כדי לוודא כי את התסריט מקריאה קריינית מקצועית, אתם מוזמנים לפנות אל ויקטוריה פיינרמן. מומחית זו תעשה הרבה מעבר להקראת התסריט: היא תסייע לכם בתרגומו, בעריכה הלשונית שלו, כמו גם תספק שירותי קריינות מקצועיים – בקול ובקצב הדרושים.

 

סרט תדמית באנגלית: שלבי תהליך העבודה

כאמור, בשנים האחרונות מגוון עסקים ומוסדות ציבוריים מזהים את הקשר בין מלאכת השיווק והשימוש בשפה באנגלית – ואת חשיבותו הרבה. במילים אחרות, וכדי להגיע לקהלים רבים כלל הניתן ולהציג בפניהם את המוצר של החברה כמו גם את שירותיה, מומלץ ביותר לבצע את הפעולה הבאה: סרט תדמית באנגלית.

החל מסרט תדמית לעסק קטן, לחברה גדולה, מוסדות להשכלה גבוהה ועוד – ביצוע פרויקט זה תוך שימוש בשירותי קריינות באנגלית יביאו את התוצאה הרצויה – וימצבו אתכם בחוד החנית של העסקים בארץ ובעולם. לשם כך, כדי להתאים לסרטון שלכם קריינות רלוונטית ומרשימה – יש לשתף פעולה עם ויקטוריה פיינרמן.

בזכות שיתוף פעולה מקצועי זה, תוכלו לקבל את התוצאה הרצויה. מה כולל תהליך העבודה? החל מעדכון טופס ההזמנה, שירותי עריכה של התסריט לסרט התדמית, הקלטתה של דוגמא קצרה – כדי לאשר את הטון ואת הקצב, הקלטת הקריינות בשלמותה, ביצוע התיקונים הדרושים בהתאם לבקשת הלקוח, וכמובן – ביצוע התשלום בסיומו של הפרויקט.

 

לקחת את העסקים לשלב הבא

בין אם מדובר בתחום ההיי טק ובין אם מדובר בתחום עיסוק אחר, כדי להגיע ללקוחות חדשים ברחבי העולם, מומלץ ביותר להפיק סרטון תדמית – הכולל קריינות באנגלית. כך, תוכלו לחדור לשווקים חדשים וליצור רושם איכותי. כדי לקחת את סרט התדמית לשלב הבא, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם ויקטוריה פיינרמן.

 

 

קריינות

קריינות

קריינות