דלג אל התוכן דלג אל הניווט

victoria@vicsvoice.com  |  054-4646370


קריינות

קריינות

קריינות למצגת

קריינות למצגת

קריינות למצגת

אנו משתמשים במצגות כדי להציג מוצרים ושירותים בפני לקוחות ואנשי עסקים. משום כך, קריינות למצגת היא אחד התחומים החשובים יותר העולים על הפרק כשעומדים להכין מצגת מקצועית. אם אתם מחפשים קריינית איכותית המציעה שירותים באנגלית, אני הקריינית המתאימה בשבילכם. כדוברת אנגלית ילידית, אני מספקת שירותי קריינות באנגלית ניטרלית שהיא המבוקשת בין כל המבטאים השונים, ואני עבודת בתחום הקריינות מאז 2001.

 

קריינות למצגת – היתרונות שבקריינות נכונה

במקרים רבים מחפשת חברה ותיקה או סטארט-אפ שירותי קריינות למצגת. מדי פעם יש צורך להעביר מצגת הסברים ללקוחות המספקת את כל המידע הדרוש להם לצורך שימוש במוצר. במקרים אחרים מדובר בעמותה המעוניינת להדגיש את יתרונותיה ואת העקרונות שלשמם היא נלחמת. אך מעל לכל, כל מצגת טובה זקוקה לשירותי קריינות מקצועיים. אלה כמה יתרונות שבקריינות:

  • הסברים מפורטים – קריינות מקצועית מספקת הסברים טובים לכל המאזינים. היא מלווה את ההסברים הוויזואליים ומספקת את כל המידע הדרוש ללקוחות.
  • לא חייבים לראות כדי להבין – פעמים רבות מתקהלים בחדר הישיבות עובדים רבים, כך שלא כולם יכולים לראות את הנתונים המוצגים במצגת. אך כשקולה של הקריינית נשמע למרחוק, ניתן להבין את התוכן המועבר ללא בעיה.
  • לתרגם את המצגת – לא אחת זקוקות החברות לשירותי קריינות למצגת באנגלית. כאשר מגיעים אנשי עסקים מסין, יפן או ארצות הברית, חשוב להציג להם את המצגת בדרך מובנת.

 

הקריינית המקצועית שעושה את כל ההבדל

בארץ לא תמיד קל למצוא קריינות למצגות באנגלית. בעוד המדינה הצעירה שופעת בצברים המדברים בעברית על בוריה, קשה יותר למצוא דוברי אנגלית, בייחוד כאלה שהמבטא הישראלי לא חדר אל האנגלית. משום כך, חשוב להאזין לקטעי שמע של קריינים באתרי האינטרנט ולבחון מי מבין הקריינים הוא המתאים ביותר להקראת המצגת באנגלית. פנו אלי ואשמח להקליט את המצגת שלכם באנגלית שפת אם ללא מבטא זר כלל.

 

 

קריינות

קריינות

קריינות