דלג אל התוכן דלג אל הניווט

victoria@vicsvoice.com  |  054-4646370


קריינות

קריינות

הקלטת קריינות

יותר ויותר אנשים מהמגזר העסקי והפרטי כאחד מבקשים הקלטת קריינות, בין אם לצורך הפקתו של סרט תדמית, סרטון הדרכה, מרכזיה, מצגות, פיתוח למידה או שמא מדובר בפרויקטים אחרים. כדי לקבל את שירותי הקריינות המתקדמים ביותר, אתם מוזמנים לפנות אלי, ויקטוריה פיינרמן. יש לי ניסיון רב בביצוע קריינות באנגלית אמריקאית. כמו כן, אני סיפקתי את קולי למגוון פרויקטים בארץ ובעולם.

 

הקלטת קריינות – לשאול את מלוא השאלות

ביצוע הקלטת קריינות מחזיק ביתרונות רבים. למעשה, מדובר בסוג שירות אשר הולך וצובר תאוצה לאורך השנים האחרונות – ואין זו הפתעה כלל. מגוון עסקים, חברות ואנשים פרטיים מבקשים שירותי קריינות מתקדמים עבור פרויקטים שונים: החל מסרטון תדמית לחברת סטארט אפ, קריינות לאפליקציה, סרטי הדרכה ולומדות וכן הלאה.

בבואכם לחפש אחר הקריינית המקצועית ביותר, יש לשים את הדגש על מספר אלמנטים. נציין את חלקם כעת:

  • מהו אופי הפרויקט עבורו תזדקקו לשירותי קריינות? האם מדובר בסרטון תדמית או פיתוח לומדה? בהתאם, בבואכם ליצור קשר עם קריינית באנגלית, מומלץ ביותר לתאר זאת. כך, היא תדע להתאים את קולה למשימה הרלוונטית.
  • במקביל, מומלץ לשאול מומחית זו האם היא מספקת שירותים נוספים מעבר לקריינות. שירותים אלו, כדוגמת עריכה לשונית של תסריט, ישפיעו על איכות ההקלטה.
  • כמו כן, מומלץ לקבוע את לוחות הזמנים הרלוונטיים ואת התשלום עבור ביצוע המשימה.

היבטים אלו, לצד שימוש נכון במיקרופון מקצועי, יבטיחו הקלטה מקצועית בסטנדרט גבוה.

 

הקלטת קריינות – מענה מקיף ואיכותי

מתעניינים בהקלטת קריינות באנגלית? ברצונכם לוודא כי הם יהיו מקצועיים? כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר איתי. החל מאפיון הפרויקט, מעבר על התסריט, הקלטת הקריינות ועד אישור הלקוח – מדובר במענה מקצועי, מקיף ואיכותי.

 

 

קריינות

קריינות

קריינות