דלג אל התוכן דלג אל הניווט

victoria@vicsvoice.com  |  054-4646370


קריינות

קריינות

קריינות אוטומטית מול קריינות אנושית

קריינות אוטומטית

בכדי לחסוך כסף על קריינות, לפעמים אנשים יקנו תוכנה לקריינות אוטומטית הנקרא באנגלית text-to-speech (TTS). התוכנה ממירה טקסט לדיבור באופן אוטומטי, ובכך יוצרת קריינות.

תוכנת קריינות כזאת היא קלה לשימוש ותחסוך לכם כסף על קריינות – ואף אפשר לומר שתוכנות כאלה השתפרו מאוד בזמן האחרון – אבל השימוש בתוכנת TTS גובה מחיר כבד: האנושיות של הטקסט.

אתם אולי שואלים "אז מה אם הקריינות ישמע קצת רובוטי ומשעמם? ממילא הפרויקט הוא מענה קולי פשוט. או אולי לומדה ארוכה ומשעממת. אז ישמע קצת יבש, אף אחד לא ימות מזה."

אז יש לי חדשות בשבילכם: העסק שלכם כן ימות מזה!

בואו נגיד שמדובר ב...

  • מענה קולי. אתם רוצים שהלקוחות ששומעים את ההודעת "בהמתנה" שלכם להרגיש שאכפת לכם מהם. הם כבר מחכים על הקו מי יודע כמה זמן – לא כדאי שיהיה קול אנושי שישקף את השירות שיקבלו ממכם: שירות אכפתית, אמפתית, מסור - ואנושי? לכו על שירותי קריינות לטלפון אמיתיים!
  • לומדה, מצגת או למידה מתוקשבת. יש לכם טקסט ארוך, יבש ומשעמם. נראה לכם שהקהל שלכם יישארו ערים, יקשיבו, ואפילו ילמדו משהו מהלומדה שלכם, אם הקריינות היא אוטומטית, רובוטית ויבשה? לא. אבל אם תיקחו קריין מקצועי ללומדה שלכם, קהל השומעים יישארו ערניים בגלל מנעד (אינטונציה) הקול של הקריין.
  • סרט תדמית, פרסומת או סרט גיוס כספים. יש כל כך הרבה סגנונות קריינות בהם קריין אנושי יכול להשתמש בעת הקלטת הקריינות, אינטונציות שונות, קצבים שונים, הדגשים שונים... שום תוכנת קריינות אוטומטית לא יכול למכור את החברה, שירות, מוצר או רעיון שלך כמו שקריין אמיתי יכול! לדוגמא, סגנון קריינות שיחתי דורש הקראה בקצב מהיר יותר ואיטי יותר במקומות שונים באותו טקסט – הרי בדיבור שיחתי אנו לא מדברים בקצב אחיד. תוכנה לקריינות לא יכול לחכות את הדיבור השיחתי.

איך אתם הייתם רוצים להישמע?

 

כן, תוכלו לשלם מחיר חד פעמי של פחות מ100 דולר ולקבל תוכנת קריינות שיגרום לכם להישמע... מכניים, לא אנושיים, לא טבעיים, עייפים ומשעממים.

או תוכלו לפנות לקריין מקצועי שיכניס חיים למילים שלכם וישמור לכם על תדמית מצוינת. עתיד העסק שלכם נמצא בידיים שלכם!

פנו אלי לקריינות מקצועית באנגלית. אשמח לעזור.

 

כתבה מאת ויקטוריה פיינרמן

Photo by oliver brandt from FreeImages

 

קריינות

קריינות

קריינות