דלג אל התוכן דלג אל הניווט

victoria@vicsvoice.com  |  054-4646370


קריינות

קריינות

קריינות באיכות גבוהה מחזקת את אמינות המסר

קריינות מקצועית

אם אתם מתפתים לרכוש שירותי קריינות באיכות אודיו נמוכה כדי לחסוך כסף, המשיכו לקרוא!

 

איכות האודיו חשובה

במחקר של אוניברסיטת דרום קליפורניה (USC) ושל האוניברסיטה הלאומית של אוסטרליה (ANU) שכותרתו "סאונד טוב, מחקר טוב: איך איכות האודיו משפיעה על תפיסת המחקר והחוקר" נמצא שאיכות האודיו קובעת אם המסר יהיה אמין בעיני המאזינים, או לא. נורברט שוורץ, אחד ממנהלי המרכז לתודעה וחברה (Mind & Society Center) ב-USC ושותפו למחקר, אי ג'יי ניוטון, הציגו סרטון של הרצאה מדעית לשתי קבוצות נבדקים. לקבוצה הראשונה הוצגה גרסה של הסרטון באיכות אודיו גבוהה ולקבוצה השנייה הוצגה גרסה באיכות אודיו נמוכה. הנבדקים בקבוצה הראשונה חשבו שהמידע שהוצג בהרצאה אמין, בעוד הנבדקים בקבוצה השנייה הביעו ספקות לגבי המידע שהוצג. שוורץ סיכם ואמר ש"אם מקשים על אנשים לעבד מידע, הוא נעשה פחות אמין"

 

איכות האודיו והשפעתה על הפרויקט שלכם

כשאתם מפיקים סרט תדמית, סרטון לגיוס תרומות או פרסומת, חשוב שהלקוחות הפוטנציאליים שלכם ירגישו שהמסר אמין, אם אתם רוצים שהם יקנו את המוצר שלכם, ישקיעו בחברה שלכם, יתרמו לארגון שלכם, יפנו אליכם לקבלת מידע נוסף או יעשו משהו אחר. אם איכות האודיו של הסרטון נמוכה, אמינות המסר תיפגע, הצופים לא ינקטו בפעולה הרצויה וכל הכסף, הזמן והמאמץ שהושקעו בהפקת הסרטון ירדו לטמיון.

 

הקריינות היא רכיב מרכזי באיכות האודיו

איכות האודיו של סרטון תלויה בשני דברים: בקריינות ובמוזיקה (בהנחה שהסרטון כולל מוזיקה). לכן אל תתפתו לרכוש את שירותיו של קריין מפוקפק ב-5 דולר רק כדי לחסוך כסף. איכות אודיו טובה חיונית למי שרוצה שהסרטון שלו יישמע אמין ורציני וישיג את מטרותיו!

 

טיפ: כשאתם בוחרים קריינים, הקשיבו לדוגמאות קריינות ללא מוזיקה. רק כך תוכלו לשפוט את איכות האודיו שלהם. אם אתם שומעים רעשי רקע, רעשים סטטיים, רשרושים, תקתוקים או קולות פיצוץ הנלווים לעיצורים מסוימים, אתם מקשיבים לאודיו גרוע. ייזהר הקונה!

 

כתבה מאת ויקטוריה פיינרמן

Sound Wave PNG HD

 

קריינות

קריינות

קריינות