דלג אל התוכן דלג אל הניווט

victoria@vicsvoice.com  |  054-4646370


קריינות

קריינות

קריינות לעסקים

קריינות לעסקים

באמצעות קריינות לעסקים, ניתן ליצור את המיתוג המדויק ביותר – כמו גם להעביר את המסר שלכם באופן מקצועי ומניע לפעולה. החל מלומדות והדרכות, הכנת מצגות מקצועיות ועד הפקות בטלוויזיה וברדיו – יש לפנות אל המומחה בתחום לצורך הקריינות. לקבלת מענה מקיף, איכותי וברור, ניתן לפנות אלי, ויקטוריה פיינרמן, קריינית מקצועית דוברת אנגלית שפת אם. החל משנת 2001, אני מקליטה קריינות באנגלית למגוון פרויקטים. החל מאי-לרנינג, טלפון, סרטי תדמית, לומדות, אפליקציות ועד משחקי מחשב – כל פרויקט יקבל את הטיפול המוקפד ביותר.

 

קריינות לעסקים – דגשים חשובים

ניהול עסק מצליח מתבסס על מגוון פעולות – כאשר שיווק מדויק יקדם את החברה קדימה, ויגדיל את מעגל הלקוחות. תכנון אסטרטגיית השיווק של העסק כוללת, בין היתר, את עבודת המיתוג; עבודה המתבססת גם על קריינות לעסקים. עוסקים בלימוד ומפיקים תוכנות לימוד לקהלים שונים? מנהלים ארגון בתחום ההייטק ומשקיעים זמן רב במצגות? או שמא אתם עוסקים בתחום הרדיו ומפיקים פרסומות? בזכות קריינות מקצועית, ניתן יהיה להעביר את המסר כראוי.

בבואכם לחפש אחר הקריין המקצועי ביותר, יש לבחון מספר דגשים חשובים. נציין את חלקם כעת:

  • על הקריין להציג את התוכן כראוי, בבהירות, עם דיקציה נכונה – ולהציג היטב את המילים. זאת, במקום להקריא אותן בלבד – ללא כל רגש ונכונות.
  • על הקריין לעמוד בלוחות הזמנים הרלוונטיים. בין אם מדובר בהכנת מצגת בדדליין קרוב ובין אם מדובר בפרויקט מסוג אחר, יש לתאם ציפיות – ולבצע את העבודה בהתאם.

 

מענה מקצועי, איכותי ומדויק

החל מפרסומות, סרטי הדרכה ולומדות ועד הפקות טלוויזיה ורדיו – את הקריינות לפרויקטים אלו יש במקצועיות. לשם כך, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אלי. אני מצעיה קריינות באנגלית אמריקאית במבטא ניטרלי. כמו כן, אני עובדת באולפן הקלטות מקצועי עם איכות שמע מצוינת – ומחזיקה בניסיון עשיר בשלל תחומי הקריינות.

 

 

קריינות

קריינות

קריינות