דלג אל התוכן דלג אל הניווט

victoria@vicsvoice.com  |  054-4646370


קריינות

קריינות

קריין לסרטון

תפקידו של קריין לסרטון הוא משמעותי ביותר בהצלחת המסר השיווקי, כמו גם במיתוג של העסק. כיום, ברור כי עולם הפרסום והשיווק שינה את פניו, והדרכים ליצור חשיפה ולהגדיל את קהל היעד הן רבות. בהתאם, כדי שתוכלו גם אתם לקחת חלק במהפכה השיווקית, יש לפנות אל קריין מקצועי שיסייע לכם. למענה מקיף בנושא, יש לפנות אלי ויקטוריה פיינרמן, קריינית מקצועית דוברת אנגלית שפת אם. אני עוסקת בתחום הקריינות החל משנת 2001, ומציעה מענה מתקדם במגוון פרויקטים, כדוגמת אי-לרנינג, סרטי תדמית, לומדות ואפליקציות.

 

קריין לסרטון – להתחיל בשיתוף פעולה מקצועי

הכנת סרטון אנימציה, לומדה וכן הלאה דורשת הכנה מקדימה רבה; שלב לאורכו יש לתכנן היטב מה נרצה שיופיע בסרטון – כמו גם כיצד נוציא זאת אל הפועל. בין היתר, שלבים אלו כוללים את כתיבת התסריט, גיבוש קהל היעד הרלוונטי לסרטון, הדרכים והפלטפורמות בהן יתפרסם הסרטון – לצד היבטים אחרים וחשובים.

כמו כן, חשוב לא פחות ואף יותר לפנות אל קריין לסרטון – ולהעביר את המסר בדיוק כפי שתכננתם. אין ספק, בחירה בקריין מקצועי לסרטון ישיג את המטרה – כאשר קריין מקצועי יבצע הרבה מעבר לדקלום השורות. במילים אחרות, קריין מקצועי יתכונן היטב לסרטון, ילמד את התסריט, יבין כיצד יש להגיש אותו – ויקריא את התוכן באופן המוקפד ביותר.

כעת, על מנת להוציא את התכנית שלכם אל הפועל, יש לחפש אחר קריין מנוסה ומיומן – ולהתחיל בשיתוף הפעולה המקצועי. בהצלחה!

 

מענה מקצועי וחסר פשרות

לצורך הפקה מקצועית של סרטון – לומדה, הדרכה, אנימציה וכן הלאה – יש לפנות אל קריין מקצועי ואיכותי. כך תוכלו להעביר את המסר לשכם לקהל היעד, ללא כל בעיה. לפרטים נוספים, תוכלו ליצור קשר איתי. אני מחזיקה בניסיון רב בתחום הקריינות באנגלית.

 

 

קריינות

קריינות

קריינות