דלג אל התוכן דלג אל הניווט

voiceovers@013net.net  |  054-4646370


קריינות

קריינות

שירותי קריינות מקצועית

  A   A   A 

A  A  A 

שירותי קריינות מקצועית

שירותי קריינות מקצועית יעילים במגוון רחב של עסקים. היום, מכיוון שהכפר הגלובלי שלנו הופך ליותר ויותר קטן, יש צורך בשירותי קריינות באנגלית. בעלי עסקים רבים בישראל מעוניינים לייצא את השירותים שלהם לכלל העולם ולפנות אליהם בשפה הבינלאומית. ויקטוריה פיינרמן מספקת שירותי קריינות מקצועית באנגלית, דוברת השפה האנגלית כשפת אם ועובדת בשירותי הקריינות משנת 2001.

 

שירותי קריינות מקצועית – למי זה מתאים

הקריינות המקצועית יכולה להתאים לכל אדם פרטי או בעל עסק המעוניין להעביר מסר באמצעות הקול. אלה כמה דוגמאות:

  • סרטוני תדמית – ישראלים רבים מעוניינים לפרסם את שירותיהם בחו"ל. לשם כך הם זקוקים לשירותיה של קריינית דוברת אנגלית אשר תוכל לעניין את הלקוחות הפוטנציאליים.
  • אפליקציות – אפליקציות המספקות מידע שמיעתי מקיפות אותנו מכל עבר. די להסתכל באפליקציית הווייז שלנו כדי להבין שאנו תלויים במידע השמיעתי שאנו מעבדים במהלך הנהיגה. קריינית מקצועית מספקת שירותי קריינות איכותיים ומעלה את ערך האפליקציה בקרב הגולשים הממהרים להוריד אותה.
  • משחקי מחשב – אין דבר טוב יותר מלהתרווח על הכיסא הנוח בסוף היום ולשחק במחשב עד שיגיע העת ללכת לישון. משחקים רבים כוללים קטעי שמע באנגלית כדוגמת הוראות משחק או משחקי תפקידים שהם חלק מעלילת המשחק.
  • שידורי רדיו – שדרני הרדיו עוברים דרך ארוכה לפני שהם הופכים לשדרנים בפועלים. מכיוון שהמאזינים שלהם קולטים מידע שמיעתי בלבד (ולא ויזואלי), יש צורך בדיקציה טובה.

 

לבחור את הקריין הנכון

אם אתם מעוניינים להפנות מסר כלפי הלקוח דובר האנגלית באמצעות ערוצי המדיה השונים הקיימים היום, אתם זקוקים לשירותי קריינות מקצועית באנגלית. כדי לבחון את הקריינית הנכונה עבורכם, תוכלו להתרשם ממנה באמצעות אתר האינטרנט וקטעי השמע המופיעים בו. כמו כן, כדאי לאסוף המלצות מגולשים או מחברים קרובים שלכם אשר השתמשו לאחרונה בשירותיה של קריינית טובה ומקצועית.

 

 

קריינות

קריינות

קריינות