דלג אל התוכן דלג אל הניווט

victoria@vicsvoice.com  |  054-4646370


קריינות

קריינות

מה הופך הקלטה להיות קריינות מקצועית?

מיקרופון קריינות מקצועית

כשאתם צריכים הקלטה לסרט תדמית, לסרטון הדרכה או לפרויקט אחר – האם כל הקלטה תעבוד? מהניסיון שלי, התשובה היא בהחלט לא. אם אתם רוצים שההקלטה תשיג את המטרה הרצויה – "למכור" את המוצר בדרך שגורמת ללקוחות באמת לקנות אותו, ללמד איך להשתמש במוצר כך שהמאזינים באמת ילמדו, וכו' – אתם צריכים קריינות מקצועית. אבל מה הופך קריינות למקצועית?

 

המאפיינים של קריינות מקצועית

המאפיינים הבאים הופכים קריינות למקצועית:

  • הקריינות מוקלטת באולפן מקצועי עם ציוד מתאים – קריינות מקצועית צריך להקליט בסביבה הולמת שאין בה הדהודים ורעשי רקע, שהם הסימן להקלטה חובבנית. יתרה מזאת: צריך להשתמש בציוד מתאים, כדי שהקול יוקלט נכון, ובפרט חשוב להשתמש במיקרופון קונדנסר ולא במיקרופון דינמי.
  • משתמשים בטכניקת המיקרופון הנכונה – הקריין או הקריינית לא לא נוגעים במיקרופון ולא מאפשרים למטחי אוויר להכות במיקרופון כשהם מדברים. כך נמנעים רעשים ו"פצפוצים", כמו למשל במילים שמופיעה בהן האות "פ".
  • לקריינים יש ניסיון בהקלטה בסגנונות שונים – קריין או קריינית מנוסים יודעים להקליט בסגנון שאתם רוצים לשוות לקריינות, ואינם מוגבלים לסגנון דיבור אחד בלבד.
  • הקריינים יודעים מתי להשתהות ואילו מילים להדגיש – קריין מקצועי ומנוסה בדרך כלל יודע באופן אינטואיטיבי מתי להשתהות ומתי להדגיש מילים מסוימות. אבל מומלץ לסמן את הדברים האלה בסקריפט. למשל, לבחור גופן מודגש בשביל המילים שצריך להדגיש, ולהוסיף פסיקים במקומות שהקריין אמור להשתהות בהם.
  • הקריינים משיגים את האפקט הרצוי – כשהקריינים עושים שימוש נכון בקול, הם מצליחים לשמור על הריכוז של הצופים גם בסרטי הדרכה ארוכים, למכור מוצרים ושירותים ללקוחות פוטנציאליים, להרגיע מתקשרים שממתינים על הקו, לעניין ילדים שמקשיבים לסיפור, ועוד.

 

קריינות מקצועית באנגלית

אם הקהל שלכם דובר אנגלית, אתם צריכים קריינות מקצועית באנגלית. לי יש את הניסיון הנדרש ואולפן הקלטות מעולה. התקשרו אליי עוד היום כדי לשמוע איך שירות הקריינות שלי יכול לעזור לכם להשיג את האפקט הרצוי בפרויקט שלכם!

 

 

קריינות

קריינות

קריינות