דלג אל התוכן דלג אל הניווט

victoria@vicsvoice.com  |  054-4646370


קריינות

קריינות

קריינות לנתב שיחות

קריינות לנתב שיחות

מהי נתב שיחות?

נתב שיחות מעביר את השיחה לשלוחה הנכונה ובכך מקצר את זמני ההמתנה של הלקוח וחוסך מהעובדים את פעולת הניתוב. משום כך, למקצוע כמו קריינות נתב שיחות יש תפקיד חשוב. הקריינית המקצועית היא תורמת את נעימות קולה ואת הדיוק של ההגייה בעבור החברות השונות. כך אפשר לומר שההקלטה האלקטרונית היא עובדת נוספת של החברה אשר אינה זקוקה לחופשות, משכורות או דמי הבראה.

 

מה צריך לדעת כשבוחרים קריינות לנתב שיחות

יש לכם חברת סטארט אפ אבל אין לכם נתב שיחות מסודר? מעוניינים לספק קריינות נתב שיחות גם באנגלית אבל לא יודעים למי לפנות? אלה כמה טיפים שיעזרו לכם לפנות לקריינית הנכונה:

  • קולה ערב – הלקוח אולי מתקשר אליכם כשהוא עצבני, אז ספקו לו תרפיה קולית מיוחדת. פנו לקריינית בעלת קול נעים וערב המציעה שירותי קריינות. לנעימות הקול של נתב השיחות קיימת השפעה רבה על הלקוחות המתקשרים אליכם.
  • דיקציה טובה – אופן הגיית המילים של הקריינית צריך להיות מושלם, כך שהלקוחות המתקשרים אליכם לא יוכלו להתבלבל בין אבי מהנהלת חשבונות לבין אלי מהתמיכה הטכנית.
  • דוברת השפה – אם אתם מעוניינים בשירותי קריינות באנגלית עבור נתב השיחות שלכם, כדאי לבחור בקריינית דוברת אנגלית שפת אם. אחרי הכול, אתם מעוניינים לשמור על ייצוגיות, ולכן כדאי להימנע מאנגלית במבטא ישראלי עד כמה שניתן.
  • טעם של עוד – קולה של הקריינית הוא הקול הראשון שאותו שומעים הלקוחות שלכם. לפיכך, בחרו קריינית אשר יוצרת ציפייה בקרב הלקוחות.

 

קריינית לנתב שיחות

אני ויקטוריה פיינרמן, קריינית המספקת שירותי קריינות לנתב שיחות כמו גם מגוון רחב של שירותים בשפה האנגלית. אני ילידת ארצות הברית, עובדה שהופכת אותי לדוברת אנגלית מלידה ולקריינית אותנטית. יש לי דיקציה מושלמת, ובאמצעות קטעי השמע תוכלו להתרשם מההגייה המדויקת של כל הברה והברה.

 

 

 

קריינות

קריינות

קריינות