דלג אל התוכן דלג אל הניווט

victoria@vicsvoice.com  |  054-4646370


קריינות

קריינות

קריינית אמריקאית

שיתוף פעולה מקצועי עם קריינית אמריקאית איכותית יוביל לסרטוני תדמית ופרסומות שמוכרים, לומדות ולמידה מתוקשבת שמבינים, מערכות טלפון שמרגיעים ועוד. לאורך השנים האחרונות יותר ויותר אנשי עסקים, כמו גם המגזר הפרטי, מבינים את חשיבותה של הקריינות המקצועית: קריינות המתבצעת באנגלית על ידי דוברת השפה – במבטא המדויק ביותר. כמו כן, שירות זה יתבצע באינטונציה הדרושה, בהתאם לתסריט הרלוונטי ולפי צרכי הלקוח. מעוניינים ליצור סרט תדמית עבורכם או עבור החברה שלכם? מחפשים אחר שירותי קריינות מתקדמים? מוזמנים לפנות אלי, ויקטוריה פיינרמן. אני מומחית בלבצע משימות קריינות באנגלית אמריקאית – ברמת שפת אם ובמבטא ניטרלי.

 

קריינית אמריקאית: מספר נקודות חשובות

עבודתה של קריינית אמריקאית הינה משמעותית וחשובה ביותר. למעשה, מדובר במקצוע נדרש אשר הולך וצובר תאוצה לאורך השנים האחרונות. בין אם מדובר בתשדירי פרסומת, סרטוני תדמית או שמא מדובר במשימות אחרות הדורשות את עבודתה של הקריינית – חשוב ביותר לשתף פעולה אך ורק עם המומחית בתחום; קריינית אשר מחזיקה בהכשרה, בניסיון ובכישורים הרלוונטיים לפרויקט.

מעוניינים לקדם את העסק שלכם באמצעות יצירת סרטון תדמית? או שמא ברצונכם ליצור סרט הדרכה? כך או כך, בבואכם לחפש אחר קריינית מקצועית בשפה האנגלית, נציין מהן הנקודות החשובות ביותר בעת שלב מכריע זה:

  • לאור חשיבות מלאכת הקריינות, והעובדה כי היא מתבצעת באנגלית, יש ליצור קשר עם סביבתכם הקרובה – ולבקש את המלצתם בנוגע למומחית בתחום. בזכות חוות דעתם של קולגות תוכלו להשיג את הכתובת הרלוונטית עבורכם.
  • כמו כן, כאשר אתם יוצרים קשר עם מומחית זו, יש לברר האם היא דוברת אנגלית אמריקאית במבטא ניטרלי ככל הניתן. וזאת, משום שהיגוי זה יאפשר לכם למכור או להציג את השירות שלכם באופן המקצועי והברור ביותר.

 

עבודת קריינות מקצועית

סרטון התדמית שלכם הרי מייצג את המוצר ואת שירותיכם. בהתאם, על עבודת הקריינות באנגלית אמריקאית להתבצע באופן המקצועי, האיכותי והמדויק ביותר. כדי לקבל מענה מרשים, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר איתי.

 

 

קריינות

קריינות

קריינות