דלג אל התוכן דלג אל הניווט

victoria@vicsvoice.com  |  054-4646370


קריינות

קריינות

פתיח קולי לעסק

פתיח קולי לעסק

כולנו מכירים את האמרה הידועה ש"אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני". פתיח קולי לעסק הוא המחשה טובה מאוד לנכונות האמרה - פתיח שהוקלט באופן מקצועי, וכולל קריינות עם האינטונציות המדויקות והטון הנכון, משפיעה במידה רבה על כל אחד ואחת, גם כשלמתקשרים לעסק ברור שמדובר בהקלטה. על-מנת לייצר את הרושם הרצוי, ולהתחיל את האינטראקציה ברגל ימין, חשוב להפקיד את המשימה בידיים מקצועיות ומנוסות, ועם ויקטוריה פיינרמן מובטחות לכם התוצאות הטובות ביותר האפשריות.

 

איך ליצור פתיח קולי לעסק באיכות גבוהה במיוחד?

  • אמינות - הדגש החשוב ביותר בכל אינטראקציה עם לקוח או עם אדם שמתעניין בשירותי העסק הוא לשדר אמינות. פתיח קולי לעסק הוא למעשה המפגש הראשון של האדם שהתקשר אליכם עם העסק שלכם, או אחד הראשונים, ולכן חובה לשדר אמינות ורצינות, בעיקר באמצעות קריינות נכונה.
  • טקסט מדויק - הפתיח הקולי עשוי להציג את ערכי הליבה של העסק, מבצע אטרקטיבי, סלוגן מנצח או כל עסק אחר. מומלץ להקדיש תשומת לב לתכנון הפתיח, על בסיס אפיון האינטראקציה הטלפונית וגיבוש מטרות אפשריות ודרכים להשגתן.
  • שילוב של מוזיקת רקע - בחלק מהמקרים, על-מנת לייצר אווירה נעימה ונינוחה, כדאי לשלב עם הקריינות מוזיקה רלוונטית.
  • איכות טכנית מקסימלית - גם מבחינה טכנית אסור להתפשר על האיכות: פתיח קולי עם סאונד בינוני או אפילו סביר משדר רשלנות והלקוח אף עלול להרגיש שמזלזלים בו, ולכן הסאונד חייב להיות לא פחות ממצוין.

 

ניסיון שמתורגם למקצוענות אמיתית

ויקטוריה פיינרמן היא קריינית באנגלית. בעידן של גלובליזציה משמעותית, ובמיוחד בעולם העסקים והמסחר, פתיח קולי לעסק באנגלית הוא הכרח המציאות עבור חברות רבות. לויקטוריה ניסיון של למעלה מ-20 שנים בתחום, והוא מתורגם למקצוענות אמיתית הכוללת קריינות מדויקת במבטא ניטרלי אמין ובאינטונציות הרצויות. מרכיב נוסף במקצוענות הוא הזמינות הגבוהה, ועוד כדאי לדעת שלויקטוריה אולפן הקלטות מצויד במיטב המכשור המתקדם, כך שהיא יכולה להבטיח - ולקיים - איכות טכנית מקסימלית לכל פרויקט. התוצאה: פתיח קולי שמייצר את הרושם הרצוי, במחיר משתלם ותוך פרק זמן קצר במיוחד.

 

 

קריינות

קריינות

קריינות