דלג אל התוכן דלג אל הניווט

victoria@vicsvoice.com  |  054-4646370


קריינות

קריינות

קריינים לפרסומות

קריינות לפרסומת טלויזיה

בהרבה מאוד תחומים אנו נתקלים בקריינים המסבירים לנו נושאים רבים. אם זה קרייני רדיו, קריינים בסרטי תדמית, אם זה במצגות או בקריינות לפרסומות ולפעמים מדובר בקריינות במענה הקולי הטלפוני וכדומה.

אז מה בעצם ההבדל בין קריינות רדיו לבין קריינות סרטי תדמית, קריינות במצגות או מענה קולי לבין קריינים לפרסומת?

ובכן... יש. ברור שיש הבדל עצום בין כל התחומים בהם נדרשת הקריינות.

 

קריינות פרסומת צריכה למכור!

קריינות לפרסומות שונה במהותה לגמרי מקריינות לסרטי תדמית או למצגות, ממש כמו שקריינות בעבור סרטי תדמית תהיה שונה לחלוטין מקריינות עבור מענה טלפוני קולי.

בדרך כלל תהיה הקריינות לסרטי תדמית או למצגות, קריינות אינפורמטיבית, היא תעביר את המסר באופן הנעים לאוזן בקריאה תחבירית נכונה עם פיסוק מתאים ואין צורך בהרבה יותר מזה. הקריינות לניתוב שיחות טלפוני יהיה בדרך כלל נעים ואדיב יותר עליו להיות ברור דיו על מנת שכל המתקשרים יבינו את המסר וכיצד לפעול בעוד שכאשר מדובר בקריינות לצורך פרסומת, יש מקום להשקיע חשיבה רבה כיצד לבצע זאת על מנת להגיע למטרה של הפרסומת שהיא נועדה בעצם רק כדי למכור. וכאן צריך להשקיע את הכול על מנת לכוון לחתך הגיל המיועד ולציבור הלקוחות הפוטנציאלי של המוצר עליו מפרסמים.

 

חשיבות של הטקסט של קרייני הפרסומת

קריינות פרסומת ברדיו שונה גמרי מקריינות פרסומת זהה בטלוויזיה. בעוד שקריינות הפרסומת בטלוויזיה מלווה בתמונות המוסיפות המון ידע ופרטים על המוצר אותו מנסים לשווק, כאשר מדובר בפרסום ברדיו כאן אמור הטקסט לכלול את כל המידע הרלוונטי על מנת שהמאזין יקבל תמונה שלמה על המוצר עליו מנסים לספר לו. אפשר לקרוא כמה טיפים לכתיבת קופי לקריינות פרסומת.

 

לסיום

אין להקל ראש כאשר מדובר בבחירת קריינים לפרסומת. יש לשים דגש על קול נעים ברור וצלול עם התאמה לצורך הנדרש. אני מציעה לכם קריינות מקצועית מעולה של פרסומות באופן הטוב ביותר שיוביל למטרה הנכספת שלשמה אתם מפרסמים. היא פשוט תמכור, ובגדול!

 

 

קריינות

קריינות

קריינות