דלג אל התוכן דלג אל הניווט

victoria@vicsvoice.com  |  054-4646370


קריינות

קריינות

קריינות עבור פיתוח הדרכה

בשנים האחרונות, תהליכי הלמידה שלנו אינן מתבצעים אך ורק בבית הספר או באוניברסיטה – אלא גם דרך לומדות מיוחדות בטלפונים החכמים שלנו או דרך סרטי הדרכה במחשב (אי-לרנינג או e-learning). קריינות עבור פיתוח הדרכה, בהתאם, הביא כלי הכרחי ליצירת תוכנות למידה אלו: בין אם החלטתם להירשם לקורס מתוקשב במכללה, או אתם זקוקים להנחיות באמצעות האפליקציה החדשה, לומדות וסרטוני הדרכה אלו יזכו להצלחה מסחררת במידה רבה בזכות קולם של הקריינים.

 

קריינות עבור פיתוח הדרכה: לעשות זאת נכון

מעוניינים ללמוד להשתמש במערכת ממוחשבת או תוכנה מסויימת? אולי אתם מנסים ללמוד מושגים טכניים לקראת עבודה חדשה? או שמא התחלתם ללמוד מילים חדשות דרך האפליקציה המיוחדת של הפסיכומטרי? לומדות אלו ואחרות הם פרי מוחם היצירתי של אנשי חינוך, מנהלי הדרכה ואחרים אשר החליטו לעשות מעשה – ולעזור לאחרים ללמוד. כדי לסייע בהנגשה של המידע, חשוב לכתוב תסריט ראוי ומעניין, וכמובן – לחפש קריין או קריינית שיקריאו מידע זה בצורה הטובה והמשכנעת ביותר.

בהתאם לכל זאת, חשוב ליצור קשרי עבודה עם קריינים בעלי הבנה בקריינות טכנית. כאשר אתם מנסים לסייע לאנשים להתמודד ולהבין תוכן רפואי, טכנולוגי או כל תוכן אחר הנושא עמו מידע מדעי, חשוב שתוכן זה יוצג באמצעות קריינות טכנית נכונה, ברורה ומדויקת - בין אם מדובר בסרטי הדרכה עבור חברת היי-טק, מצגת עסקית בעלת אופי מדעי, או תוכן הנלמד במהלך לימודים גבוהים.

אין חובה לבצע את הקריינות עצמה בטון מכאני של מורה, להיפך: סגנון הקריינות שיתאים לאופי פרויקט זה בהחלט יכול להיות ידידותי. בין אם בחרתם ללכת בקו זה או בכיוון רשמי – חשוב לבצע את עבודת הקריינות באופן מעניין כך שהחומר העיוני ישמע רלוונטי ומושך.

 

ללמד בצורה מעניינת

בין אם עליכם לבצע קריינות רפואית, טכנית או הדרכה של פעולות שונות – חשוב לבצע אותן בטון מעניין. כך המאזינים ירכשו מידע וייהנו מהתהליך. זקוקים לקריינית מקצועית לצורך פיתוח הדרכה? אני אשמח לעמוד לרשותכם.

 

 

קריינות

קריינות

קריינות