דלג אל התוכן דלג אל הניווט

voiceovers@013net.net  |  054-4646370


קריינות

קריינות

קריינות עבור פיתוח למידה

  A   A   A 

A  A  A 

בשנים האחרונות, תהליכי הלמידה שלנו אינן מתבצעים אך ורק בבית הספר או באוניברסיטה – אלא גם דרך לומדות מיוחדות בטלפונים החכמים שלנו או דרך סרטי הדרכה במחשב. קריינות עבור פיתוח למידה, בהתאם, הביא כלי הכרחי ליצירת תוכנות למידה אלו: בין אם החלטתם להירשם לקורס מתוקשב במכללה, או אתם זקוקים להנחיות באמצעות האפליקציה החדשה, לומדות וסרטוני הדרכה אלו יזכו להצלחה מסחררת במידה רבה בזכות קולם של הקריינים.

 

קריינות עבור פיתוח למידה: לעשות זאת נכון

מעוניינים ללמוד להשתמש במערכת ממוחשבת? אולי אתם מנסים ללמוד מושגים טכניים לקראת עבודה חדשה? או שמא השתחררתם מהצבא, והתחלתם ללמוד מילים חדשות דרך האפליקציה המיוחדת של הפסיכומטרי? לומדות אלו ואחרות הם פרי מוחם היצירתי של אנשי חינוך, פרסום ואחרים אשר החליטו לעשות מעשה – ולעזור לאחרים ללמוד. כדי לסייע בהנגשה של המידע, חשוב לכתוב תסריט ראוי ומעניין, וכמובן – לחפש קריין או קריינית שיקריאו מידע זה בצורה הטובה והמשכנעת ביותר.

בהתאם לכל זאת, חשוב ליצור קשרי עבודה עם קריינים בעלי הבנה בקריינות טכנית: כאשר אתם מנסים לסייע לאנשים להתמודד ולהבין תוכן רפואי, טכנולוגי או כל תוכן אחר הנושא עמו מידע מדעי, חשוב שתוכן זה יוצג באמצעות קריינות טכנית נכונה, ברורה ומדויקת. בין אם מדובר בסרטי תדמית עבור חברת היי טק, מצגת עסקית בעלת אופי מדעי, או תוכן הנלמד במהלך לימודים גבוהים – על הקריינים להקריא את התסריט כאשר פריטי המידע מלווים אותם על המסך במקביל. למה הכוונה? כאשר הקריין מסביר על ממשק או פונקציה אחרת, חשוב, למשל, שסמן העכבר ילווה את הקריין ויצביע על הפריטים אותם הקריין מתאר.

אין חובה לבצע את הקריינות עצמה בטון מכאני של מורה, להיפך: סגנון הקריינות שיתאים לאופי פרויקט זה בהחלט יכול להיות ידידותי. בין אם בחרתם ללכת בקו זה או בכיוון רשמי – חשוב לבצע את עבודת הקריינות באופן מעניין כך שהחומר העיוני ישמע רלוונטי ומושך.

 

ללמד בצורה מעניינת

בין אם עליכם לבצע קריינות רפואית, טכנית או הדרכה של פעולות שונות – חשוב לבצע אותן בטון מעניין ולא באיטיות. כך המאזינים ירכשו מידע וייהנו מהתהליך. זקוקים לקריינית מקצועית לצורך פיתוח למידה? ויקטוריה פיינרמן תשמח לעמוד לרשותכם.

 

 

קריינות

קריינות

קריינות