דלג אל התוכן דלג אל הניווט

victoria@vicsvoice.com  |  054-4646370


קריינות

קריינות

קריינות לסרטון קיקסטארטר או אינדיגוגו

קריינות לסרטון קיקסטארטר או אינדיגוגו דורשת מיומנות, מקצועיות ויכולת להציג את המילים היטב – במקום לדקלם אותן. מדובר במשימה לא פשוטה, בייחוד כאשר מדובר בפרויקט של גיוס כספים למטרות חשובות. על מנת להציג את הפרויקט כראוי, ולבצע קריינות מרשימה לסרטון, יש לפנות אלי, קריינית מקצועית דוברת אנגלית שפת אם. אני מחזיקה בניסיון רב בתחום הקריינות באנגלית, מציעה שירות מהיר, מסור ומקצועי – ובהתאם לדרישות הלקוח.

 

קריינות לסרטון קיקסטארטר או אינדיגוגו: מה חשוב לדעת?

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים פרטיים וארגונים מבינים כי אין צורך בתיווך חיצוני – וכי יש ביכולתם לגייס כספים לפרויקטים שונים. בין אם מדובר במוצר ייחודי בתחום ההייטק, הרפואה, החינוך, המוזיקה ובין אם מדובר בתחום אחר, יש להציג אותו כראוי בפני הקהל הרחב. כלומר, כדי לעודד אנשים לתרום לפרויקט, יש ליצור סרטון מקצועי ולהתעניין בפתרון הבא קריינות לסרטון קיקסטארטר או אינדיגוגו.

בהתאם לפרויקט הרלוונטי, הסיבות בגינן אתם פתחתם בפרויקט גיוס הכספים, והתסריט לסרטון – כך יש לבצע את הקריינות. כמובן, יש הבדל בין פרויקטים בתחום הצדקה, ההייטק וכן הלאה. זאת ועוד, כאשר הטון וההגשה של הקריינות יעבור בהתאם. כמו כן, ובמקרים בהם ברצונכם לפנות אל הקהל שמחוץ לארץ, וליצור סרטון בשפה האנגלית, יש לפנות קריינים דוברי אנגלית שפת אם – ולהסתייע בשירות שלהם. כך המסר יעבור בהצלחה יתרה, אין כל ספק.

 

שירותי קריינות מקצועיים

זקוקים לקריינות מקצועית לסרטון עבור עמותה? או שמא הוא מיועד לסטראטפ? בין אם מדובר בפרויקטים אלו או אחרים, יש לבצע את הקריינות בדיוק מרבי, ברגישות, בדיקציה נכונה ובמבטא ברור. כך או כך, למידע נוסף, ניתן ליצור קשר איתי. אני מספקת שירותי קריינות מקצועית לאלפי פרויקטים, בארץ ובעולם, החל משנת 2001.

 

 

קריינות

קריינות

קריינות