דלג אל התוכן דלג אל הניווט

victoria@vicsvoice.com  |  054-4646370


קריינות

קריינות

איך אומרים קריינות באנגלית?

מילון המגדיר קריינות באנגלית

יכול להיות שאתם מנסים לברר איך אומרים קריינות באנגלית, כי אתם מחפשים קריין שמקליט באנגלית? אולי לא ידעתם שיש קריינים דוברי אנגלית שמדברים גם עברית, ואפשר למצוא אותם בחיפוש בעברית. אם אתם מתעניינים בתרגום מסיבה אחרת, למשל, אם אתם מתרגמים, הנה תשובה בשבילכם. אחרי שאשיב, אציג את עצמי – קריינית מנוסה ומקצועית באנגלית אמריקאית.

 

איך אומרים קריינות באנגלית?

לפי מילון Morfix, "קריינות" היא "narration" או "announcing", ומילון Wellish מציע גם את האפשרות "voiceover". למעשה יש הבדלים משמעותיים בין שלוש המילים האלה, וחוץ מהן קיימת גם המילה "newscasting".

  • ב-Narration משתמשים בדרך כלל בהקשר של ספרי שמע וסרטים דוקומנטריים, כשמספרים סיפור. ההקלטה כאן בדרך כלל ארוכה.
  • Announcing היא הכרזה בטקס או בתוכנית טלוויזיה, למשל על זוכים בפרס.
  • Newscasting הוא שידור חדשות בטלוויזיה או ברדיו.
  • Voiceover הוא קולו המוקלט של אדם בלתי נראה המלווה מדיה כלשהי, כגון סרט תדמית, פרסומת טלוויזיונית, ספוט ברדיו, סרטון הדרכה, אפליקציה בנייד או מערכת טלפוניה. שימו לב ש-Narration הוא קטגוריית משנה של Voiceover.

 

אז איך אומרים קריין או קריינית באנגלית?

זה תלוי בהגדרת הקריינות מלמעלה: "קריין" יכול להיות narrator‏, announcer, או newscaster. אם הגדרת הקריינות היא voiceover, אז אפשר לתרגם את "קריין" ל-voice actor או voice talent.

 

אתם מחפשים קריינות באנגלית?

אם אתם מחפשים קריינית דוברת אנגלית, אתם לא צריכים לחפש באינטרנט. כבר מצאתם אותי! אני קריינית מקצועית באנגלית אמריקאית עם יותר מ-20 שנות ניסיון, ואני מדברת עברית שוטפת, מה שיקל את התקשורת בינינו: לא תצטרכו לרוץ למילון כשתדברו איתי! אשמח לשמוע על הפרויקט דובר האנגלית שלכם ואסביר איך אני יכולה לעזור – בתרגום התסריט מעברית לאנגלית, בעריכת התסריט באנגלית, בהקלטת הקריינות, בעריכת השמע ועוד.

שלחו אליי את התסריט ופרטים על הפרויקט, וקבלו הצעת מחיר עוד היום!

 

כתבה מאת ויקטוריה פיינרמן

 

קריינות

קריינות

קריינות