דלג אל התוכן דלג אל הניווט

victoria@vicsvoice.com  |  054-4646370


קריינות

קריינות

קריין באנגלית

מעוניינים להגיע לקהלים חדשים ברחבי העולם? באמצעות קריין באנגלית, תוכלו לעשות זאת בהצלחה רבה. שירותי קריינות באנגלית מחזיקים ביתרונות רבים, כאשר העברת המסר במבטא ברור וניטרלי, עם הדיקציה הנכונה והרגש שנכנס לכל אות ומילה – אין ספק שזהו שירות בעל ערך מוסף. לקבלת מענה מקצועי בנושא, ניתן לפנות אלי, ויקטוריה פיינרמן, קריינית מקצועית דוברת אנגלית ברמת שפת אם. אני מספקת שירותי קריינות מקצועיים החל משנת 2001, כאשר ההתמחות שלי כוללת קריינות לאי-לרנינג (למידה מתוקשבת).

 

כיצד ניתן למצוא קריין באנגלית?

תפקידו של קריין באנגלית כולל הרבה מעבר לדקלום של שורות התסריט. למעשה, מדובר באחד התפקידים החשובים ביותר כיום – כאשר עסקים רבים מסתייעים בקריינות מקצועית. בין אם מדובר בטלוויזיה, שידורי רדיו, לומדות וסרטוני הדרכה ובין אם מדובר באנימציה – קריין מקצועי דובר אנגלית במבטא ניטרלי יעביר את המסר המדויק. זאת ועוד, תוך שהוא משחק את השורות כראוי, מעביר את המילים תוך ההתאמה הרלוונטית לתוכן, סוג הפרויקט וקהל היעד.

בהתאם, בבואכם לחפש אחר קריין מקצועי, לצורך שירותי קריינות באנגלית, יש להתנהל בהתאם למספר פרמטרים חשובים. נציין את חלקם כעת:

  • מהו ניסיונו של הקריין?
  • האם הקריין דובר אנגלית רמת שפת אם?
  • מהי ההתמחות של הקריין?

תשובות לשאלות אלו ואחרות יסייעו לכם רבות. כמו כן, כאשר אתם יוצרים קשר עם הקריין באנגלית, יש להסביר את אופי הפרויקט, מהם לוחות הזמנים וכן הלאה. בהתאם, ניתן יהיה לקדם את העבודה על הצד הטוב ביותר.

 

להקליט במקצועיות באולפן הקלטות מצויד בהתאם

עבודתו של הקריין באנגלית דורש מיומנות גבוהה, הכנה מוקפדת, קריאה נכונה של הטקסט וכן הלאה. כך, תתקבל התוצאה הטובה ביותר – ולשביעות רצון הלקוח. למידע נוסף על תחום זה, ניתן ליצור קשר איתי. ברשותי אולפן הקלטות ביתי מקצועי, אותו מלאתי בציוד איכותי לביצוע הקלטות מצוינות.

 

 

קריינות

קריינות

קריינות