דלג אל התוכן דלג אל הניווט

victoria@vicsvoice.com  |  054-4646370


קריינות

קריינות

קריינים באנגלית

עולם העסקים, הטלוויזיה והרדיו פונה, בשנים האחרונות, לעולם דובר האנגלית. קריינים באנגלית, בהתאם לכך, מסייעים רבות בנגישות השפה: בין אם מדובר בתקשוב קורסים לסטודנטים דוברי אנגלית, יצירת לומדות לבית ספר המלמדים אנגלית כשפה זרה, ואף עריכה לשונית של התסריטים הכתובים באנגלית כך שיהיו ברורים ומקצועיים – קריינות באנגלית היא, ללא ספק, הכרחית.

 

קריינים באנגלית: אילו שירותים הם מעניקים?

תהליך העבודה של קריינות באנגלית היא מורכבת למדי ומעניינת ביותר. בין אם מדובר במבטא ניטרלי, שמירה על הטון המתאים לפרויקט ושמירה על דיוקים בתסריט – הן מבחינת התוכן המקצועי והן מבחינת השפה עצמה: כולם מהווים מרכיבים חשובים בביצוע הקריינות והשלמתה על הצד הטוב ביותר. בתחילת תהליך עבודה זה, חשוב שתיצרו דיאלוג עם הקריינים:

  • הקמתם חברת סטארט אפ, וכעת אתם מעוניינים ליצור סרט תדמית עם קריינות באנגלית – אבל האנגלית שלכם לא טובה. מה עושים? מומלץ שתשאלו את הקריין או הקריינית אליהם פניתם האם הם מציעים שירותים נוספים מעבר לקריינות באנגלית, לדוגמה תרגום לאנגלית ועריכה לשונית באנגלית?
  • בין אם אתם מעוניינים בשירותי קריינות באנגלית לסרטון התדמית של החברה שלכם, ובין אם אתם מעוניינים בקריינות לאפליקציה שלכם, על הקריינים להקריא את התסריט במבטא ניטרלי. למה הכוונה? אכן, לכל קריין או קריינית ישנו טון וקצב דיבור שונים. עם זאת, מבטא זר באנגלית יכול להשפיע לרעה על קהל המאזינים. בהתאם לכך, חשוב שתשאלו את הקריינים לגבי המבטא שלהם, ואף תבקשו דוגמא של קריינות כך שתוכלו להתרשם מהביצוע שלהם.
  • יצירת קשרי עבודה עם קריינים דוברים אנגלית בעלי מבטא מקצועי היא חשובה ומשמעותית לטיב הפרויקט שלכם. עם זאת, לא מספיק שעובדים אלו ידעו לדבר באנגלית – עליהם לדעת להקריא מהזווית והמרחק הנכונים מהמיקרופון כך שההקלטה תהיה איכותית, כמו גם להדגיש את המילים הרלוונטיות לפרויקט.

 

להעניק את הקול שלך לפרויקט

להקריא היטב באנגלית עם מבטא ניטרלי, הוא חלק קטן ממכלול פעולות שעל הקריינים באנגלית לבצע כראוי. ויקטוריה פיינרמן היא קריינית מנוסה בעלת אולפן הקלטות מקצועי אשר תוכל לסייע לכם בפרויקט החשוב שלכם.

 

 

קריינות

קריינות

קריינות