דלג אל התוכן דלג אל הניווט

victoria@vicsvoice.com  |  054-4646370


קריינות

קריינות

קריינים עם אולפן הקלטות

קריינים עם אולפן הקלטות מקצועי יבצעו את עבודתם כהלכה – והרבה מעבר לכך. בין אם מדובר בג'ינגל, מענה המתנה לשיחת טלפון, פרסומות לרדיו, לומדות וכן הלאה – תחום הקריינות של ימינו הוא עולם ומלואו. בהתאם, על מנת ליצור את התוצאה המושלמת והמדויקת ביותר, יש לפנות אל קריין מקצועי – ולהקליט באולפן מתקדם. למענה נוסף, ניתן ליצור קשר איתי. אני עוסקת בתחום קריינות החל משנת 2001, כאשר בשנת 2008 בניתי אולפן הקלטות ביתי מקצועי.

 

לפנות אל קריינים עם אולפן הקלטות – להקלטה איכותית

החל מהפרסומות בטלוויזיה, הג'ינגלים ברדיו ועד הלומדות והסרטונים באינטרנט – נדמה כי אנחנו מוקפים בכמויות רבות של ידע. כיצד עסקים יוכלו למתג את עצמם כראוי ולהגיע לקהל היעד ללא בעיה? כיום, עומדות בפניהם אפשרויות שונות ומומלצות – כאשר פניה אל קריין, והקלטת תכנים ותסריטים, היא האיכותית ביותר.

כלומר, על מנת לבדל את עצמכם ואת המוצר מאחרים, יש לפנות אל קריינים עם אולפן הקלטות מקצועי. בזכות שיתוף פעולה זה, ניתן יהיה ליצור סרטים תיעודיים, סרטונים תדמיתיים, סרטוני הסברה, פרסומות, להנגיש אתרי אינטרנט וכן הלאה. זאת ועוד, ללא כל רעשי רקע, תקלות או פגמים שונים באיכות הקול וההקלטה. אין ספק, חשיבותו של אולפן הקלטות הוא משמעותי, כאשר הקריין יבצע את מלאכתו כראוי, וישמור על דיבור ברמה הגבוהה ביותר.

 

סוגים שונים של קריינות בהתאם לדרישות הלקוח

שיתוף פעולה עם קריינים, וביצוע ההקלטה באולפן מקצועי, יוביל לתוצאה מרשימה, מוקפדת ואיכותית. בכדי להבטיח הקלטה בסטנדרט הגבוה ביותר, יש לפנות אלי. יש לי אולפן הקלטות מקצועי, הכולל ציוד איכותי לביצוע הקלטות מצוינות. כמו כן, אני מספקת שירותי קריינות לכל סוגי הפרויקטים: אי-לרנינג, טלפון, סרטי תדמית, לומדות, אפליקציות, מצגות ומשחקי מחשב.

 

 

קריינות

קריינות

קריינות