דלג אל התוכן דלג אל הניווט

victoria@vicsvoice.com  |  054-4646370


קריינות

קריינות

אודות ויקטוריה פיינרמן,
קריינית באנגלית

קריינית בשפה האנגלית - מי אני?

 

היי! שמי ויקטוריה פיינרמן ואני קריינית מקצועית דוברת אנגלית אמריקאית שפת אם. נולדתי במרכז ארה"ב וכיום אני גרה בישראל.

מאז שנת 2001, אני מקליטה קריינות באנגלית לכל סוגי הפרויקטים, כולל אי-לרנינג, טלפון, סרטי תדמית, לומדות, אפליקציות, מצגות ומשחקי מחשב. אני מקליטה באולפן הקלטות הביתי-מקצועי שלי, וגם באולפנים של צד שלישי.

ההתמחות והאהבה הגדולה שלי זה קריינות לאי-לרנינג (למידה מתוקשבת). אני פשוט אוהבת את המוניחים הטכניים בתסריטים של היי-טק! עם 12 שנות נסיון בתור כתבת טכנית, אני מבינה את התסריטים הטכניים ויודעת להגות את המונחים.

הפתגם האהוב עליי הוא: "כל מה שראוי להיעשות, ראוי לעשותו נכון", ולכן אני משקיע בכל פרויקט ופרויקט כמיטב יכולתי, כדי שייצא מוצר איכותי ביותר.

אם אתם רוצים לשמוע איך אני יכולה לתרום לפרייקט שלך, תוכלו להקשיב לדגימות קריינות ולצפות בסרטונים שקריינתי בערוץ היו-טיוב שלי.

 

קריינית באנגלית באולפן קריינות

שירותי קריינות באנגלית

"Victoria’s Voice" נוסדה בשנת 2008, כשבניתי אולפן הקלטות ביתי מקצועי ומילאתי אותו בציוד איכותי לביצוע הקלטות מצוינות. זה סיפק ללקוחותיי אלטרנטיבה להזמנת אולפן אצל צד שלישי, ולי – אפשרות לספק קריינות איכותית במהירות (ולהקליט בפיג'מה!). הודות לאולפן הביתי שלי, אין צורך למצוא זמן הקלטה שמתאים גם לאולפן וגם לקריינית, ואין צורך לשלם גם עבור אולפן וגם עבור קריינית. אתם משלמים פחות ומקבלים את הקריינות יותר מהר - לרוב תוך יום עסקים אחד!

שימו לב שאני גם לוקחת איתי ציוד אולפני כאשר אני נוסעת לחופשות, כך שאני זמינה לעבוד איתכם באופן שותף.

 

ארגון הקריינים בישראל

ארגון הקריינים בישראל

בשנת 2013 ייסדתי את ארגון הקריינים בישראל, יחד עם ועד מנהל מכובד. מטרת הארגון היא לקדם את תחום הקריינות בישראל, התווית קווים מנחים אתיים לקריינים והתווית קווים מנחים ללקוחות בעת שכירת קריינים. כיום אני יושבת בוועד המנהל של הארגון. תוכלו לבקר באתר ארגון הקריינים.

 

 

קריינות

קריינות

קריינות