דלג אל התוכן דלג אל הניווט

victoria@vicsvoice.com  |  054-4646370


קריינות

קריינות

קריינית

קריינית היא הרבה מעבר לקול נעים בעת הקראת תסריט. אם הקמתם סטארט אפ מהפכני, או יצרתם אפליקציה עם מגוון פונקציות הכוללות קבצי אודיו, בחירה בקריינית – דוברת עברית או אנגלית – היא משמעותית, משום שעליה להיות בעלת דיקציה מושלמת, לצד כישורי משחק מרשימים, ויכולות עיבוד תסריט כך שהתכנים ישמעו ברורים ומובנים לקהל לקוחותיכם. זקוקים לקריינית מקצועית? צרו קשר איתי!

 

קריינית - מהם תפקידיה?

בין אם מדובר בקריינות לצורך פרסומות, תיירות, הדרכה או אפילו עבור דיבוב וליפ סינק, תפקידיה של הקריינית דורשים אחריות רבה והקפדה על היבטים רבים. אם גם אתם מעוניינים בקריינית שתעניק עולם ומלואו לפרויקט חייכם – ישנם פרמטרים שונים שיש לקחת בחשבון לקראת יצירת קשר תעסוקתי עמה. נבדוק, כעת, מה היבטים אלו כוללים:

  • במידה ואתם מעוניינים לגייס הון ראשוני עבור הסטארט אפ שלכם, אחת הפעולות שרצוי שתבצעו היא יצירת סרט תדמית לחברה שלכם. כדי לפנות לקהלים רבים עד כמה שניתן, מומלץ לכתוב תסריט באנגלית לצורך סרט תדמית זה, כמו גם לחפש אחר קריינית דוברת אנגלית מושלמת ובעלת מבטא ניטרלי – כך שהרעיון אותו ברצונכם להעביר יבוא לידי ביטוי במדויק וללא שגיאות או אי הבנות.
  • כאשר אתם יוצרים סרטונים, אל תסתמכו על כישוריו המפוקפקים של אחד מהעמיתים שלכם לעבודה – היעזרו בשירותיה של קריינית: אחד מתפקידיה של הקריינית מתבטא בוורסטיליות שלה ובכך שהיא מסוגלת לשחק מספר דמויות במקביל, תוך שינוי בטון בעת הקראת הדמויות. בהתאם לכך, היא מסייעת בהעברת המסר של העלילה באופן המדויק ביותר, כך שהצופים יצליחו להבין ולהדהות עם האמירה הכללית.

 

קריינית שמעבירה את המסר – ללא פשרות

כאשר את יוצרים סרטוני הדרכה או במהלך גיוסי כספים, אין ספק שתזדקקו לעזרה של קול מקצועי וברור. אני קריינית מקצועית באנגלית, ואזכה אותכם לשירות מקצועי ומושקע.

 

 

קריינות

קריינות

קריינות