דלג אל התוכן דלג אל הניווט

victoria@vicsvoice.com  |  054-4646370


קריינות

קריינות

החשיבות של מיתוג קולי

מיתוג קולי

עובדים על פרויקט חדש, מסעיר וענק? אין ספק שיש המון דברים שצריך לדאוג להם! החל מהמיתוג והשיווק ועד לנראות של המוצר, וכמובן מיתוג קולי. בעולם בו כל העולם מרושת, מיתוג קולי בעברית בלבד אינה מספיקה, ויש צורך גם במיתוג קולי בשפה האנגלית, כלומר קריינות באנגלית.

 

למה מיתוג קולי כל כך חשוב?

מיתוג קולי מושלם הינו חשוב ממספר סיבות.

ראשית, הרושם הראשוני שלנו נקבע על ידי חמשת החושים. אין ספק שאחד החושים המרכזיים והבולטים הוא חוש השמיעה. לרושם ראשוני לוקח בממוצע שבע שניות להיות מוכרע, ולכן הקריינות חייבת להיות מדויקת ובקו אחיד עם המסר שאתם רוצה להעביר. כמוכן, איכות האודיו חייבת להיות מצוין וללא רעשי רקע, חד וברור.

סוג הקול הינו לא פחות חשוב. במידה והפרויקט מכוון ללמידה, הקול צריך להיות מספיק איטי ומאוד ברור. כמוכן יש הבדל אם הפרויקט מיועד לדוברי אנגלית שוטפת או לרמת אנגלית ממוצעת בארץ. חשוב לבחור את הקריינית על פי הקול אותו היא מסוגלת להפיק.

בסרטון תדמית, כשהקול הוא בעל מבטא ניטרלי, זה גורם למאזינים להרגיש כאילו המוצר או שירות מוצג גם להם. למשל אם המבטא הוא ישראלי מאוד, תושבים מחוץ לארץ לא היו מרגישים שייכים לרכוש אותו, וכן הלאה.

 

לפנות אל המומחית בתחום

כשמחפשים מיתוג קולי באנגלית, חשוב לשים לב שמדברים במבטא ניטרלי, מדברים ברור ושהקול יהיה תואם לפרויקט אותו אתם מתכננים ומכינים כבר חודשים רבים. אם אתם מחפשים קריינית אשר עומדת בכל הקריטריונים האלו ומעבר, אני הכתובת.

אני עוסקת כבר שנים רבות בתחום הקריינות ובתחום מיתוג קולי, ויודעת להפיק כל סוג קול שרק תרצו. באולפן הביתי המושקע שלי, איכות הקול ישמע מצוין, כשהקול הוא צלול וברור מאוד. במידה ואתם מתלבטים האם הקול שלי מתאים לכם, תוכלו לשלוח לה את הטקסט אותו אתם מעוניינים לקריין, ואני אשלח לכם הצעת מחיר עם 30 שניות הקלטת דוגמא על הטקסט ששלחתם.

 

 

קריינות

קריינות

קריינות