דלג אל התוכן דלג אל הניווט

victoria@vicsvoice.com  |  054-4646370


קריינות

קריינות

הקלטות באנגלית

ביצוע הקלטות באנגלית מיועדות למגוון מטרות. החל מסרטי הדרכות, פיתוח לומדות, סרטי תדמית, פרסומות ועוד – בין אם מדובר בביצוע קריינות והקלטה למגזר העסקי או הפרטי, אתם מוזמנים לפנות אלי. אני מבצעת משימות קריינות באנגלית אמריקאית – במבטא ניטרלי. כמו כן, משימת הקריינות תתבצע באולפן הקלטות מקצועי ובהתאם לדרישותיכם.

 

הקלטות באנגלית: סוגי קריינות והקלטתן המקצועית

החל מכתיבת תסריט ועריכתו, אינטונציה מדויקת, בימוי מקצועי, דיקציה וכן הלאה – ישנם פרמטרים שונים המשפיעים אל איכות הקלטות באנגלית. בהתאם, אם אתם מתעניינים בשירות מרשים זה, מוזמנם להתעמק בסוגי הקריינות הקיימים כיום. נציין את חלקם כעת:

  • סרט תדמית – החל מחברות היי טק, סטארט אפים בתחום הבריאות, חברות תיירות ונופש או שמא מדובר בעסקים ומיזמים אחרים, ההכרה בחשיבותו של סרט תדמית הולכת וגוברת בשנים האחרונות. בהתאם, כדי שניתן יהיה להגיע לקהלים רבים ברחבי העולם, יש להקליט את הקריינות באנגלית רהוטה – ובמבטא נעים וניטרלי
  • הדרכה ולומדות – בין אם מדובר באפליקציה, למידה מתוקשבת או שמא מדובר בפלטפורמות אחרות, כדי שניתן יהיה ללמד את הקהל על הצד הטוב ביותר, רצוי שההקלטה באנגלית תתבצע במקצועיות הדרושה. מעוניינים שהטון יהיה ידידותי או רשמי? התסריט כולל מושגים מסובכים? במסגרת היבטים אלו ואחרים, ויקטוריה פיינרמן תסייע לכם. זאת ועוד, באולפן הקלטות מקצועי.

בין אם מדובר בסרט תדמית, סרט הדרכה ולומדות, פרסומות, סרטי תעודה וכן הלאה – חשיבותה של הקלטה מקצועית הינה משמעותית ביותר, בכך אין כל ספק. מעבר לכך, לצד ביצוע הקריינות והקלטתו – יש להעניק הוראות בימוי מדויקות. החל מדיקציה, טון רשמי וכן הלאה כך תתקבל התוצאה הרלוונטית.

 

לבצע את המשימה היטב

מעוניינים ליצור סרטון תדמית? מפתחים מערכות למידה וזקוקים לקריינית מקצועית? כך או כך, כדי שההקלטה כמו גם עבודת הקריינות יתבצעו במקצועיות הדרושה, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר איתי.

 

 

קריינות

קריינות

קריינות