דלג אל התוכן דלג אל הניווט

victoria@vicsvoice.com  |  054-4646370


קריינות

קריינות

קריינים

מקצוע הקריינות הנו מקצוע מאתגר ואינו נחשב למפותח מדי כיום בישראל. מאז הקימה ויקטוריה פיינרמן את אירגון הקריינים בישראל בשנת 2013, החל לצמוח התחום ולהיכנס לתודעת רבים. בחו"ל יש לומר התחום מפותח מאוד ולא רק שחברות גדולות משתמשות בקריינים עבור שידורי רדיו או פרסומות טלוויזיה, אלא שוכרות פרילנסרים, כלומר קריינים עצמאיים, המספקים קריינות ביתית באיכות גבוהה, קריינות לסרטי תדמית, למצגות, לסרטוני מכירה, לפרסומות אינטרנט ועוד.

 

קריינים באולפנים:

בדרך כלל מדובר בקריינים עצמאיים אשר יש ברשותם אולפן ביתי הכולל ציוד מקצועי. הם עובדים לפי תעריף שהם קובעים על פי ניסיונם ואיכות הקול שלהם וכמובן יכולת המשחק שלהם ושימוש בקול בדרכים שונות ומגוונות. כדי להיות קריין טוב לא רק הקול הוא החשוב אלא גם להתאים את האינטונציה בצורה מדויקת לאופי הטקסט.

 

קריינים לסרטי תדמית וסרטוני מכירה:

סרטוני מכירה הוא כלי עוצמתי מאוד לקידום מוצר כלשהו. שלא כמו בפרסומות בטלוויזיה, בהן בדרך כלל מדובר בחברות פרטיות או משרדי פרסום הנחשבים ללקוחות "גדולים", הרי שסרטוני מכירה והצגת באינטרנט למשל כל אחד יכול לאפשר לעצמו, לכן הם מטופלים על ידי אולפני הקלטות קטנים או פרטיים. אולפנים אלה מקושרים למספר פרילנסרים בדרך כלל היכולים לקריין בשפות שונות ברמת שפת אם, אולם נדרשת מקצועיות רבה מצד הקריין.

 

סיכום

ויקטוריה פיינרמן היא קריינית מקצועית החל משנת 2001. היא דוברת אנגלית אמריקאית שפת אם. נולדה במרכז ארה"ב וגרה כיום בישראל. ויקטוריה ביצעה אלפי הקלטות ללקוחות מרוצים גדולים וקטנים כאחד. מספקת כיום קריינות באנגלית לכל סוגי הפרויקטים, כולל: רדיו, טלפון, סרטי תדמית, אפליקציות, מצגות ועוד. ויקטוריה בעלת אולפן ביתי מקצועי הכולל ציוד הקלטה מתקדם וניתן לראות דוגמאות לקריינות המרשימה שלה באתר: vicsvoice.co.il

 

 

קריינות

קריינות

קריינות